Milan ne da drugo mesto, Torino beži od zone ispadanja (VIDEO)

U duelu 30. kola Serije A Milan je nova tri boda upisao na gostovanju Parmi i slavio rezultatom 3:1. Na taj način tim Stefana Piolija ostala je prvi pratilac već viđenog prvaka Intera, a što je još važnije bliži plasmanu u Ligi šampiona.

Milan je poveo nakon samo osam minuta igre posle lepe akcije i asistencije Zlatana Ibrahimovića za Anta Rebića.

U samom finišu prvog poluvremena Frank Kesi je povisio na 2:0 uz dodavanje Tea Ernandeza.

U 60. minutu dosuđen je slobodan udarac na sredini terena za Milan i dok su se igrači pripremali da nastave sa igrom, sudija je pokazao direktan crveni karton Zlatanu Ibrahimoviću. Nikom nije bilo jasno, a Milan je uložio žalbu posle meča na tu odluku.

Parma je uspela da dođe do jednog gola, u 66. minutu precizan je bio Galjolo, ali rezultat se nije menjao do pred sam kraja meča.

U četvrtom minutu nadoknade, Milan je došao do trećeg gola – Leao je bio strelac.

U drugom meču večeri Torino je kao gost savladao Udineze sa 0:1, a strelac je bio Andrea Beloti u 60. minutu sa bele tačke.

OSTAĆE UPAMĆENO: Zvezda Lejkersa u neočekivanom izdanju tokom utakmice (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su LA Lejkerse sa 112:105 na gostujućem terenu u NBA plej-ofu. Poveli sa 3:0 i već u...