Atalanta iznenadila Juventus, goleada Bolonje i Lacija, Sergej ponovo asistirao [VIDEO]

U nastavku nedeljnog 31. kola Serije A slavili su Atalanta, Bolonja i Lacio.

Atalanta je iznenadila ,,staru damu”. Domaći su u Bergamu slavili minimalnim rezultatom, a heroj meča bio je Malinovski, i to u samoj završnici. Atalanta je iskoristila odsustvo Kristijana Ronalda i slavila u 87. minutu.

Bolonja je savladala Speciju ubedljivim rezultatom. Orsolini je bio precizan u 12. minut, dok je samo šest minutak kasnije Barou pogodio za 2:0. Ključni igrač u timu Siniše Mihajlovića na današnjem meču svakako je bio Svenberg, koji se upisao dva puta. Jedini gol za gostujući tim postigao je Ismajli.

Lacio je zatrpao mrežu Beneventa sa pet golova. Sve je počelo autogolom Depaolija u 10. minutu. Prednost domaćih potvrdio je Imobile u 20. iskoristivši asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića. Korea je u 36. pogodio za 3:0. Gosti su postigli pogodak u 45. ne bi li smanjili vodstvo na poluvremenu. Ipak, još jedan autgol, ovoga puta Montipo je u 48. doprineo ubedljivijem porazu svog tima. Postigli su gosti do kraja još dva gola preko Viole i Glika.

Atalanta – Juventus 1:0 (0:0)

Malinovski 87′

Bolonja – Specija 4:1 (2:1)

Orsolini 12′, Barou 18′, Svenberg 54′, 60′ – Ismajli 34′

Lacio – Benevento 5:3 (3:1)

Depaoli (ag.) 10′, Imobile 20, Korea 36′, Montipo (ag.) 48′ – Sau 45′, Viola 62′, Glik 85′

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...