Posle više od godinu dana: Prvenac Luke Stojanovića u MLS ligi! [VIDEO]

Srpski fudbaler Luka Stojanović postigao je minule večeri svoj prenac u dresu Čikago Fajra u remiju ovog tima sa Nju Ingland Revolušnom (2:2).

Iako im je Luka Stojanović svojim pogotkom već posle 11 minuta igre doneo prednost od dva gola, fudbaleri Čikago Fajra nisu uspeli da sačuvaju tu zalihu budući da su Buksa i Bou u 14, i 27. minutu doneli izjednačenje Nju Inglandu.

Luka Stojanović je u februaru prošle godine stigao u MLS, tik pred početak pandemije koronavirusa. Tada je nosio epitet najboljeg strelca Čukaričkog, koji je prihodovao oko pola miliona evra za ovaj transfer.

Stojanović se po dolasku povredio i uspeo je prošle sezone da odigra svega dve utakmice, da bi sada odmah u prvoj rundi zatresao mrežu.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...