Sadik pogodio i protiv lidera u derbiju kola! [VIDEO]

Nekadašnji napadač Partizana Umar Sadik bio je jedini strelac za Almeriju u remiju sa Espanjolom u derbiju kola 35. runde španske Segunde.

Sjajni Sadik je 16 put zatresao mrežu u sezoni nakon 50 minuta igre, kada ga je odličnim pasom sa golom spojio Lukas Robertone. Nigerijski napadač je izdržao duel sa protivničkim defanzivcem i matirao Dijega Lopeza.

Međutim, to nije bilo dovoljno da njegov tim trijumfuje protiv Lidera koji je izjednačio preko Lendrija Dijamate sedam minuta kasnije.

Almerija je trećeplasirana na tabeli sa 61. osvojenim bodom, dok je Espanjol na prvom mestu sa 10 poena više.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...