Troicki izgubio na startu Serbia opena

Viktor Troicki izgubio je u prvom kolu Serbia opena od Marka Čekinata. Italijan je bio ubedljiv i slavio je u dva seta 6:1, 6:4.

Meč na centralnom terenu završen je posle nešto više od sat vremena. Uprvom setu srpski teniser bio je bez mnogo šansi. Posle prvo brejka, Italijan je lako došao i do samog seta za manje od pola sata.

U drugom delu meča, viđen je nešto neizvesniji tenis. Teniser koji je 84. na svetu, napravio je brejk već na prvom Viktorovom prvom servisu. Imao je priliku selektor srpske reprezentacije da uzvrati brejkom u šestom gemu, ali Italijan je uspeo da se izvuče i sačuva prednost.

Čekinato igra sa svojim sugrađaninom Mateom Beretinijem, koji je drugi nosilac turnira i prvo kolo je bio slobodan.

OSTAĆE UPAMĆENO: Zvezda Lejkersa u neočekivanom izdanju tokom utakmice (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su LA Lejkerse sa 112:105 na gostujućem terenu u NBA plej-ofu. Poveli sa 3:0 i već u...