Novi Pazar zabeležio prvu pobedu u gostima ove sezone

Fudbaleri Novog Pazara slavili su u Užicu protiv Zlatibora sa 1:0, u prvoj utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Gosti su u 21. minutu ostali sa igračem manje jer je Marko Marinković isključen zbog prekršaja nad Vasilijem Janjićem, u trenutku kada je igrač Zlatibora po mišljenju sudije Miloša Milanovića bio najbliži gostujućem golu.

Ipak to nije smetalo da stignu do pobede i da golom u 55. minutu stignu do svog prvog ovosezonskog trijumfa na strani, a pogodak iz slobodnog udarca sa oko 25 metara postigao je Nikola Vlajković, uz veoma lošu rakciju golmana Zlatibora.

Novopazarci će prenoćiti na 12. poziciji sa 39 bodova, dok je Zlatibor na 18. mestu sa 22 boda i već je ispao iz elitnog takmičenja.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...