Krotone slavio protiv Parme, važna pobeda Sasuola [VIDEO]

Ekipa Krotonea je odnela pobedu u gostima protiv Parme 4:3.

Poveli su gosti golom Magaljana za 1:0. Međutim, Ernani pogađa za 1:1. u 29. minutu. Nisu dozvolili gosti, Simi je pogodio za 2:1, a Ounas za 3:1. na poluvremenu.

U drugom poluvremenu, bilo je još golova. Žervinjo je u 49. smanjio na 3:2. Mihaila je je izjednačio na 3:3 u 54. minutu. Konačan rezultat postavio je Simi sa bele tačke u 68. minutu.

S druge strane na meču Sasuola i Sampdorije viđen je samo jedan gol. Jedini strelac za domaće bio je Berardi u 69. minutu, koji je makazicama zatresao mrežu Sampdorije. Ovom pobedom Sasuolo je odmakao Sampdoriji na 10 bodova razlike, pet kola pre kraja prvenstva.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...