Atalanta demolirala Bolonju za drugo mesto, Kaljari vzao treću pobedu i grabi ka opstanku (VIDEO)

Fudbaleri Atalante su više nego ubedljivo savladali Bolonju sa 5:0 i tako se plasirali na drugo mesto tabele Serije A.

Od samog starta su izabranici Đanpjera Gasperinija nametnuli svoj stil i na poluvremenu su golovima Malinovskog i Murijela sa penala imali dva gola prednosti.

U nastavku su napadali ko na traci i golovima Frojlera, Zapate i Mirančuka upisali “petardu”. Od 49. minuta Bolonja je ostala sa 10 igrača posle crvenog kartona Šutena.

Na Sardini Kaljari je upisao treću vezanu pobedu pošto su savladali Romu sa 3:2.

Kaljari sada ima 31 bod koliko ima i Benevento i Torino, s tim da “bikovi” imaju dva meča manje. Do kraja šampionata nas očekuje velik borba za opstanak.

POČINJE ZAVRŠNICA LŠ: Četiri tima u borbi za titulu, ovako izgleda teren u Areni (FOTO, VIDEO)

Takmičenje u FIBA ligi šampiona košarkaše došlo je pred završni čin. Beograd će uskoro biti domaćin F4 na kome će...