Dobar otpor Nine Stojanović u Madridu

Srpska teniserka, Nina Stojanović, propustila je dobru priliku da savlada 29. teniserku sveta, Anet Kontavajt.

Igračica iz Estonije trijumfovala je nakon 2 časa i 6 minuta, a rezultat je bio 2:0, po setovima 7:6(4), 7:5. Srpkinja je u prvom setu dva puta servirala za vođstvo od 1:0, ali je u ta dva gema ukupno osvojila samo jedan poen.

U taj-brejku prvog seta držala se do 4:4, a onda izgubila tri poena u nizu i prvi set. U drugom setu Stojanovićeva je povela 2:0, Kontavajt preokrenula na 4:2 i pri rezultatu 5:4 došla u priliku da servira za meč.

Imala je tri vezane meč lopte, ali se srpska teniserka na čudesan način vratila u meč i izjednačila na 5:5. Međutim, odmah je ponovo izgubila servis, a drugu priliku Estonka nije propustila.

Njena sledeća protivnica biće Grkinja Marija Sakari, 16. nosilac na turniru.

LALATOVIĆ PRED PARTIZAN: Igramo na njihovom terenu i oni su apsolutni favoriti

Fudbaleri Spartaka iz Subotice sutra nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije. Nakon reprezentativne pauze, gostuju Partizanu. Imaju 4 boda manje od...