Barselona nastavlja trku za tron, poražena Valensija [VIDEO]

Fudbaleri Barselone slavili su u gostima protiv Valensije u okviru 34. kola La lige. ,,Bordo-plavi“ su na Mestalji pobedili su rezultatom 3:2.

Paulista je otvorio seriju golova i to tek u 50. minutu za vodstvo domaćih od 1:0. Imao je Mesi šansu da samo sedam minuta kasnije poravna rezultat preko penala, ali je golman uspeo da odbrani. Međutim, lopta kako se lopta odbila Argentinac je nekako uspeo da dođe do nje i vrlo brzo se ispravio za 1:1.

Za vodstvo Barselone od 2:1 zaslužan je bio Grizman u 63. minutu. Mesiju je malo trebalo da zatrese još jednom za 3:1. Međutim, tu nije bio kraj za ,,slepe miševe“. Soler je pred sam kraj smanjio na 3:2, u 83. minutu.

Barselona je trenutno druga sa 74 boda, koliko ima i Real Madrid, dok je Atletiko prvi sa dva boda više. Sva tri tima imaju isti boj odigranih utakmica, što znači da su u pitanju još četiri kola do kraja i neizvesna završnica španskog prvenstva.

Postavi komentar

Please enter your comment!
Please enter your name here

SASTAVI U LUČANIMA: Stanojević sa jakom postavom sprema se za finale Kupa

Partizan sezonu završava u Lučanima protiv Mladosti. meč nema rezultatski značaj, ali crno beli žele da nastave odličnu seriju...