Loša igra Lajovića u Madridu, samo četiri gema protiv Šapovalova

Srpski teniser, Dušan Lajović, završio je nastup u singlu na turniru u Madridu.

Lajović je u 1. kolu poražen od 11. nosioca, Denisa Šapovalova, a rezultat je nakon 63 minuta bio 2:0, po setovima 6:1, 6:3.

Prvi set je trajao samo 27 minuta, a Lajović je nešto jači otpor pružio samo u drugom i trećem gemu, kada je imao jednu gem loptu i tri brejk lopte. U preostalih pet gemova osvojio je ukupno 6 poena što jasno govori o odnosu snaga na terenu u prvom setu.

U drugom setu je bilo neizvesno do rezultata 3:3 kada je Šapovalov vezao tri gema u nizu, uključujući i dva brejka za konačan trijumf. Njegov naredni protivnik biće Aleksander Bublik.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...