Laki luzer eliminisao Krajinovića

Loši rezultati srpskih tenisera na šljaci nastavljeni su i danas.

Filip Krajinović je završio nastup na startu turnira u Madridu, a umesto Kamerona Norija koji se povukao sa turnira za rivala je imao Japanca Jošihita Nišioku.

Teniser koji je 24 mesta slabije plasiran na WTA listi trijumfovao je posle 1 časa i 19 minuta, a rezultat je bio 6:2, 6:4. Nišioka je ekspresno poveo 4:0, a kako je u prvom setu u svojim servis gemovima izgubio samo 1 poen lako je rešio prvi set u svoju korist.

Iako je Nišioka i u drugom odlično servirao borba je bila nešto neizvesnija, a odlučujući brejk Japanac je napravio u sedmom gemu i poveo 4:3. Krajinović je u osmom gemu došao do svoje prve i jedine brejk lopte u meču, nije je iskoristio i potom izgubio 11 od narednih 12 poena za konačan poraz.

Nišioka će u sledećem kolu igrati protiv Kaspera Ruda.

OSTAO BEZ TRENERA: Ova stvar je ubrzala rastanak Đokovića i Ivaniševića

Srpski teniser Novak Đoković u nastavak sezone ulazi bez trenera. Nakon skoro pet godina, prekinuo je saradnju sa Goranom Ivaniševićem....