“Vatromet” u najavi: Radonjić i Bajić najavljuju pobedu u majstorici

Trener Crvene zvezde, Dejan Radonjić, pokušao je da objasni razloge loše igre njegovog tima u Laktašima.

Početak je za nas bio loš u oba pravca, u odbrani smo pravili dosta grešaka, a u napadu iz dobrih situacija smo pormašivali. Igokea je stekla prednost i dobila samopouzdanje, nastavili su da dobro šutiraju i nakon toga za razliku od nas koji to nismo tako radili. Prednost je bila velika i rasla, mi smo uspeli da se velikom energijom vratimo u meč međutim na kraju nismo bili dovoljno dobri da uđemo u neku neizvesniju završnicu. Sada je 1:1 i čeka se meč u Beogradu, mi ćemo se pripremiti da odigramo najbolje što možemo tu utakmicu i naravno ja očekujem da budemo bolji od Igokee, rekao je Radonjić.

Sa druge strane, Dragan Bajić je najavio da u Beograd ide po pobedu i prolaz u finale.

Čestitam svojim momcima na pobedi, Crvenoj zvezdi na fer i korektnoj utakmici. U najavi utakmice sam rekao da želimo da vratimo seriju u Beograd. Raduje me odličan pristup moje ekipe tokom svih 40 minuta, pogotovo defanzivni deo je bio na visini zadatka, ali sigurno ne možemo da se požalimo na ofanzivni deo igre. Dosta dobro smo odigrali, kontrolisano u oba smera, na 31 poen smo spustli Zvezdu u prom poluvremenu, u drugom poluvremenu su oni tražili bržu igru i došla je do više poena, međutim moram biti zadovoljan sa 68 primljenih poena. Mislim da smo taktički i zrelo odradili svaki deo Zvezdine napadačke igre, kažnjavali smo ih gde su najtanji, imali smo kontrolu skoka, s tim da večeras nismo imali napadački skok na nivou koji smo imali do sada. Mogu da budem više nego zadovoljan, pun sam samopuzdanja jer imam sjajne momke pored sebe i ne plašimo se ni jednog protivnika, tako ću da gledam i na predstojećoj utakmici i da idemo da pobedimo u Beogradu, izjavio je Bajić.