Brašanac i Budimir zaledili Bilbao [VIDEO]

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Osasune remizirali su (2:2) u utakmici 35. kola španske Primere.

Računali su u Bilbau, posebno nakon ranog vođstva, da će tri boda ostati u Baskinji i da će njihove šanse o Evropi ostati da žive, ali ,,ne” je rekao balkanski duo i na kraju je usledila podela poena.

Darko Brašanac i Ante Budimir su svojim golovima otkinuli bod Bilbau. Prvo je Bivši fudbaler Partizana doneo izjednačenje Osasuni posle 12 minuta igre lepim udarcem glavom sa pet metara, a konačnih 2:2 postavio je Budimir minut pre kraja susreta.

Osasuna je sigurna na sredini tabele sa 41 bodom i već neko vreme ne strepe od eventualnog ispadanja u Segundu.

Panatinaikos na krilima Slukasa i Papapetrua izjednačio protiv Makabija

U četvrtfinalnoj seriji Evrolige, košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi iz Tel Aviva u "OAKA" areni rezultatom 95:79 i izjednačili...