Junajted ponovo došao iz prelaza, Vest Hem odustaje od Lige šampiona, Ivanović u Čempionšipu (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda slavili su u nedelju na gostovanju Aston Vili u duelu 35. kola Premijer lige sa 1:3.

U 24. minutu. Bertrand Traore golom je krunisao odličnu solo akciju i doneo Aston Vili prednost.

U 52. minutu je Daglas Luiz bio neoprezan u skok duelu, a Junajted je dobio penal koji je u gol za izjednačenje pretvorio, ko drugi do, Bruno Fernandeš.

Svega četiri minuta kasnije sjajan centaršut je u kazneni prostor domaćina poslao Aron Van-Bisaka, a Mejson Grinvud ovoga puta je bio precizan i brzim šutem doneo je svom timu preokret.

U 87. minutu Edinson Kavani je bio na pravom mestu i dobro je glavom u mrežu poslao loptu za konačnih 3:1.

Vest Hem je sebe udaljio od plasmana za Ligu šampiona pošto je poražen na svom terenu od Evrtona sa 0:1. Gol odluke postigao je u 24. minutu meča Dominik Kalvert-Luin.

Arsenal je u poslednjem meču savladao VBA sa 3:1, i na taj način tim iz Birmingema je i matematički postao član Čempionšipa.