Kecmanović završio učešće u Rimu u prvom kolu

Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na mastersu u Rimu u prvom kolu. Bolji od njega bio je Rus Aslan Karacev, koji je slavio sa 7:6 (2), 6:4.

Prvi set je bio izjednačen. Oba tenisera su napravili brejk na po;etku setu, da bi se oti[lo taj/brejk gde je ruski teniser bio bolji.

Drugi set je brzo bio rešen, s obzirom da je Karacev odmah na startu napravio brejk i rutinski priveo meč kraju.

Naredni rival 27. teniseru sveta biće sunarodnik Danil Medvedev, koji je kao nosilac bio slobodan u prvoj rundi.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...