Barselona ni da prenoći na vrhu, Levanteova dominacija u drugom poluvremenu [VIDEO]

Levante – Barselona 3:3 (0:2)

Melero 57′, Morales 60′, Leon 83′ – Mesi 25′, Pedri 34′, Dembele 64′

Levante i Barselona odigrali su nerešeno meeč 36. kola španske La lige. Rezultat na kraju susreta je bio 3:3.

Prvi gol na meču postigao je Mesi u 25. minutu, da bi Pedri već posle devet minuta potvrdio vodstvo za 2:0.

Nisu se dali domaći u drugom poluvremenu, koje je bilo totalno u znaku Levante. Melero je pogodio za 2:1 u 57. minutu, a Morales samo tri minuta kasnije za izjednačenje. Potom je proradio Dembele za novo vodstvo ,,bordo-plavih” od 3:2.

Delovalo je da je sve gotovo i da Barselona bar na kratko preuzima primat u La ligi, međutim planove je pomrsio Leon u 83. minutu. On je bio strelac za izjednačnje i konačnih 3:3 na kraju susreta.

Barselona je posle ovog meča druga, sa utakmicom više i bodom manje od lidera Atletika, ali i bodom više i utakmicom više od drugoplasiranog Real Madrida.

Obradović: Nadam se i da će nam naši navijači pružiti podršku u Laktašima

U okviru četvrtfinala ABA lige, košarkaše Partizana očekuje drugi meč protiv ekipe Igokee u Laktašima. Ukoliko crno-beli dođu do pobede,...