,,Lisice” lukavije od Junajteda, Siti je šampion [VIDEO]

Lester je savladao Mančester junajted na ,,Old trafordu” 2:1 u 36. kolu Premijer lige i tako i matematički potvrdio titulu Mančester sitija. ,,Crveni đavoli” kao drugoplasirani nemaju više ni u teoriji šanse da se domognu titule.

Građani imaju 10 bodova više od ,,Đavola” (80-70), a maksimalan broj bodova koji mogu da osvoje obe ekipe je devet, s obzirom na to da su odigrale po 35 utakmica.

Lester je poveo u 10. minutu preko Luka Tomasa. Doduše, uzvratili su domaći posle pet minuta, a strelac je bio Grinvud.

,,Lisice” su igrale na posed i konstantno napadale i u 66. Sojundžu je to i krunisao za 2:1.

Lester posle ovog trijumfa ima 66 bodova i 36 odigranih utakmica, jednu više od drugoplasiranog Junajteda, dok Čelsi ima dva boda i utakmicu manje od Lestera.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...