Nema kraja lošoj seriji Lajovića: Peti uzastopni poraz u prvom kolu na šljaci

Loša serija Dušana Lajovića nastavljena je i na Mastersu u Rimu.

Peti put uzastopno srpski teniser nije uspeo da prođe prvo kolo na šljaci, a u “večnom gradu” zaustavio ga je Džon Milman koji je nakon 66 minuta trijumfovao 2:0, po setovima 6:3, 6:4.

Australijancu, koji je pet mesta slabije plasiran od Lajovića na ATP listi, za pobedu su bila dovoljna dva brejka, prvi je napravio u osmom gemu prvog, a drugi u petog gemu drugog seta.

Lajović u prvom setu nijednom nije došao do izjednačenja na servis rivala, a u drugom je uspeo da stvori dve brejk lopte, koje su ostale neiskorišćene.

Ovo je bio tek drugi međusobni susret Milmana i Lajovića, a prvi nakon tri godine i turnira u Istanbulu kada je trijumfovao srpski teniser.

Barselona potpisala ugovor vredan 1,3 milijarde evra!

Barselona muči muku sa finansijama poslednjih godina što utiče i na rezultatskom planu. Klub je ispao u 1/4 finalu Lige...