Sautempton slavio, Milivojević promašio penal [VIDEO]

Sautempton je upisao pobedu protiv Kristal palasa u odloženoj utakmici 32. kola Premijer lige. ,,Sveci” su slavili rezultatom 3:1.

Poveli su gosti u drugom minutu golom Kristijana Bentekea. Međutim, sreća nije dugo traja. Ings je zatresao mrežu u 19. minutu za 1:1, svojim 100. ligaškim golom.

Luka Milivojević je u 40. minutu šutirao sa linije penala, ali je Forster odbranio.

Svega osam minuta kasnije 48. Adams je postigao gol za 2:1, a konačan rezultat postavio je drugim golom na utakmici Ings.

Sautempton je sada 14. na tabeli sa 40 bodova, Kristal Palas na poziciji više ima 41 bod.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...