Đere u tri seta do osmine finala Ženeve

Laslo Đere slavio je protiv Tijaga Monteira i plasirao se u 1/8 finala Ženeve. On je bio bolji od Brazilca rezultatom 2:1, po setovima 6:7, 6:3, 7:5.

Srpski teniser izgubio je prvi set u taj brejku. Brazilski teniser je posle sat vremena slavio 9:7 u poslednjem gemu.

U drugom setu uspeo je da se probudi 54. teniser sveta i izjednači na 1:1. Lako je Đere došao do brejka prednosti i čuvao ga do kraja seta.

Iako je u poslednjem setu vodio sa 3:2 uz brejk prednosti, Brazilac je preokrenuo na 5:3. Posle toga svaki sledeći gem pripao je srpskom teniseru, koji je slavio posle dva sata i 50 minuta igre.

JEDNO IME MANJE: Ragnik odbio Bajern, ostaje veran reprezentaciji!

Fudbaleri Bajerna u prvom duelu polufinala Lige šampiona remizirali su 2:2 sa Real Madridom. U Nemačkoj su izgubili titulu i...