Nikolić: Odbranićemo domaći teren

Crvena Zvezda vodi rezultatom 2:0 u plej- ofu ABA lige protiv podgoričke Budućnosti. Finalna serija nastavlja se u subotu u Podgorici.

Najefikasniji košarkaš Budućnosti u drugom meču, Danilo Nikolić izjavio je da je ubeđen da njegov tim može da preokrene trenutnu situaciju u svoju korist.

Loše smo otvorili drugi meč, jurili smo razliku do treće četvrtine, kada smo napravili ogroman preokret. Nismo uspeli da zadržimo prednost, lako smo „prosuli” rezultat”. Previše oscilacija je bilo u igri, mnogo glupih grešaka u odbrani. Ni u napadu nismo bili dovoljno odlučni da privedemo meč kraju na način na koji je trebalo, izjavio je Nikolić za crnogorske “Vijesti”.

Budućnost na svom terenu nije izgubila u ABA ligi od 20. oktobra 2019. godine, a meč protiv Zvezde se igra u subotu od 20. 30 sati.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...