Nakon velike borbe Srpkinje bolje od Italijanki

Odbojkašice Srbije ostvarile su drugu pobedu u Ligi nacija. One su u četvrtak savladale Italiju nakon četiri odigrana seta (25:18, 23:25, 26:24, 25:20).

Prvi set Srpkinje su dobile konstantnom igrom, dok se u drugom setu odigrala velika borba, a Italijanke su dobile ovaj set i izjednačile na 1:1.

Treći i četvrti set je obeležila prilično izjednačena igra, ali su srpske odbojkašice sjajnom igrom uspele da preokrenu rezultat u svoju korist i dobiju ovaj meč.

Najefikasnija igračica u našem timu bila je Katarina Lazović sa 18 postignutih poena, dok je Sara Cerić dodala devet i bila jedna od ključnih igračica za pobedu. Italijanke je predvodila Silvija Ćinelo sa 23 osvojena poena.

Naredni meč reprezentacija Srbije igraće 31. maja protiv Sjedinjenih Američkih Država.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...