Mega završila posao protiv Vojvodine i plasirala se u polufinale

Košarkaši Mega Soccerbeta plasirali su se u polufinale plej-ofa Superlige Srbije.

Mega je i u revanšu u Novom Sadu savladala Vojvodinu, a rezultat je bio 95:87 (26:18, 27:17, 24:27, 18:25).

Igrači Vladimira Jovanovića sjajno su odigrali prvo poluvreme, u drugoj četvrtini imali i 20 poena prednosti, pa su u nastavku imali luksuz da malo “smanje gas”. Vojvodina je to iskoristila da ublaži poraz i ispuni želju trenera Miroslava Nikolića koji je pred ovaj plej-of istakao da je glavni cilj ne izgubiti sa velikom razlikom.

Filip Petrušev je bio najefikasniji sa 21 poenom i 12 skokova, Kazalon je postigao 19, a Novak, Simonović i Cerovina po 11 poena. Kod Vojvodine su se istakli Beslać sa 20 i Ljubičić sa 18 poena.

ODLUČILI: Makabi se vraća u Pionir (FOTO)

Košarkaški klub Makabi Tel Aviv planira da utakmice plej-ofa Evrolige igra u hali Aleksandar Nikolić, javlja izraelski Walla Sports. Ukoliko...