Zvezda lako do prve pobede protiv Zlatibora

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Zlatibora iz Čajetine u prvoj utakmici četvrtfinala plej-ofa košarkaške Superlige Srbije rezultatom 74:56.

Zvezda je od samog starta pokazala dominaciju na terenu, pa su prvo četvrtinu dobili rezultatom (29:10). U timu Dejana Radonjića nije bilo Džordana Lojda i Korija Voldena, a povratnik na teren nakon povrede bio je Marko Jagodić Kuridža.

Na kraju prvog poluvremena fantastičan koš postigao je košarkaš Zlatibora Dušan Kutlešić, pa je to podiglo igru gostiju koji su u jednom trenutku prišli na deset poena prednosti, ali to je bilo sve što su mogli uraditi u ovoj utakmici protiv crveno-belih.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Aleksa Radanov sa 12 poena, Dobrić je dodao 10, po 8 su imali Davidovac, Noko i Uskoković. U ekipi Zlatibora Protić je imao 11, a Kutlešić 10.

Naredni meč igra se u utorak od 18 sati u Čajetini.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...