Nemačka osvajač Evropskog prvenstva za mlade! (VIDEO)

Mlada fudbalska reprezentacija Nemačke osvajač je Evropskog prvenstva. Oni su u finalu savladali vršnjake iz Portugala sa 1:0.

Ovo je Nemcima druga titula na poslednja tri prvenstva. Na prošlom prvenstvu du poraženi u finalu od Španije.

Pobednički gol postignut je u četvrtom minutu drugog poluvremena, kada je Nmeča iskoristo sjajan dubinski pas, obišao golmana Portugala i u prazan gol plasirao loptu.

Do krja meča Portugalci su pokušavalida dođu do gola, ali Nemci su bili dosta čvrsti i nisu dozvoljavali velike prilike.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...