Portugalci ubedljivi pred EURO

Fudbalska reprezentacija Portugalije u poslednjoj proveri pred EURO 2021, savladala je reprezentaciju Izraela rezultatom 4:0.
Za prvi gol čekalo se 42 minuta, kada je Kanselo asistirao Fernandešu. Par minuta kasnije najbolji igrač Mančester Junajteda asistirao je Kristijanu Ronaldu koji je postigao svoj 104. gol u dresu reprezentacije.
U drugom delu utakmice bilo je dosta izmena na obe strane. Portugalija je do svog trećeg i četvrtog gola stigla u finišu utakmice, tačnije u poslednja 4 minuta. Strelci su bili Kanselo i ponovo sjajni Fernandeš.
Šampion Evrope svoj prvi meč na Evropskom prvenstvu igra 15. juna protiv Mađarske.
Sa njima u grupi su još Nemačka i Francuska.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....