Belgijanci prejaki za Rusiju

Fudbalska reprezentacija Belgije silno je počela ovogodišnje Evropsko prvenstvo pošto je u drugom meču grupe B savladala Rusiju rezultatom 3:0.

Prvi gol smo videli u 10. minutu, kada je katastofalnu grešku napravio Andrej Semenov tako što je promašio loptu, a napadač Intera Lukaku rado prihvatio poklon defanzivca.

Pogodak je proslavio tako što se u kameru drao “Kris, volim te”, dajući podršku klupskom saigraču Eriksenu posle drame koje je preživeo u Kopenhagenu.

Belgijanci su stvarali šanse, bili bolji rival, ali su ipak sačekali novu grešku odbrane protivnika.

Tomas Menije, koji je ušao samo četiri minuta pre svog gola, prihvatio je loptu posle kardinalne intervencije golmana Antona Šunjina i već u 34. minutu rešio dileme.

Već tada je sve bilo gotovo i do kraja utakmice je bilo samo odrađivanje posla, posebno u drugom delu.

Do trećeg gola čekali smo do 88. minuta, kada je strelac ponovo bio Lukaku na asistenciju Menijea.

Sledeći protivnik Beligiji je Danska a Rusiji Finska.

Jednostavan trik kako da potpuno besplatno obezbijediš kartu za EURO 2024!

Uzbudljivo sportsko ljeto otvoriće Evropsko prvenstvo u Njemačkoj. Nakon što su Njemci 2006. godine organizovali jedno od najboljih Svjetskih...