Švedska iščupala bod!

Selekcija Švedske priredila je veliko iznenađenje odigravši 0-0 protiv Španije u prvom kolu E grupe Evropskog prvenstva.

Prva veća šansa bila je u 16. minutu kada je Robin Olsen odbranio šut Danija Olma

Španija je u 38. minutu imala stopostotnu priliku ali je Alvaro Morata promašio zicer što je Švedska za malo kaznila tri minuta kasnije preka Aleksandra Isaka.

I u drugom poluvremenu španci su napadali u talasima što nije rezultiralo pogotkom.

Tokom čitavog susreta, ekipa crvene furije je kontrolisala meč. Imali su više šuteva od protivnika ali to im nije vredelo.

U ovoj grupi, Slovačka sada ima tri boda, Španija i Švedska po jedan dok je Poljska bez bodova.

Crvena zvezda naciljala pojačanje u veznom redu na “Ivica Osim placu”

Crvena zvezda je veoma blizu i matematički da osigura titulu šampiona Srbije, a očekuje je i meč protiv Vojvodine...