Atlanta savladala Filadelfiju, dobra partija Bogdanovića

Noćas je Atlanta savladala Filadelfiju rezultatom 103:100 i izjednačili su rezultat u seriji polufinala Istoka na 2-2.

Utakmica je bila uzbudljiva. Ekipe su se smenjivale u vođstvu. Imala je Filadelfija prednost od 98:94 na skoro tri minuta do kraja, ali je Kolins približio Atlantu na 98:97. U poslednjem minutu je sve u svoje ruke uzeo je Jang, koji je doneo vođstvo Hoksima 99:98, a onda je bio nepogrešiv sa linije za slobodna bacanja.

Filadelfija je prethodno u jednom momentu imala i 18 poena prednosti. Ono što brine Filadelfiju jeste stanje Džoela Embida, koji je tokom druge deonice neko vreme proveo u svlačionici, a u drugom poluvremenu je imao 12 promašaja iz igre.

Jang je bio najbolji u pobedničkom timu sa 25 poena. Naš Bogdanović je meč završio sa 22 poena (9-24 iz igre, 4-13 za tri). Kolins je dodao 14 poena

U Filadelfiji Haris je ubacio 20 poena , Embid je upisao 17 poena,Kari je takođe imao 17 poena .

• KLJUČNE REČI
  • NBA

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...