Mirančukova majstorija za pobedu Rusije nad Finskom (VIDEO)

Fudbaleri Rusije savladali su u drugom kolu grupe B reprezentaciju Finske sa 1:0.

Jedini gol delo je Alekseja Mirančuka u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, pošto je posle sjajnog individualnog poteza savladao sjajnog golmana Finske Hradeckog.

Hradecki je najzaslužniji što pobeda Ruisje nije bila ubedljivija pošto je odbranio veliki broj prilika izabranika selektora Čerčesova, a najbolju je imao Artjem Dzjuba.

Finci su najbolju priliku imali u 90. minutu pošto su posle prekida i gužve u kaznenom prostoru poslali loptu preko gola.

U grupi B sada sada tri ekipe imaju po tri boda – Rusija, Finska i Belgija, dok Danska je bez bodova. Belgiju i Dansku meč drugog kola očekuje u četvrtak.

NA PRAGU SU FINALA LŠ: Borusija saopštila vest, rastanak sa Markom Rojsom!

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su PSŽ sa 1:0 u prvom duelu polufinala Lige šampiona. Obezbedili su praktično i učešće u...