Atlanta nestvarnim preokretom savladala Filadelfiju!

Nakon preokreta u četvrtoj utakmici gde su nadoknadili deficit od čak 18 poena, Atlanta je sada u Filadelfiji napravila još veći preokret i savladala Filadelfiju rezultatom 109:106 za prednost 3-2 u pobedama.

Koliko je ovaj duel bio uzbudljiv, govori činjenica da je Filadelfija u trećoj četvrtini imala maksimalno vođstvo od 26 poena razlike, ali joj ni to nije bilo dovoljno da zabeleži pobedu.

Predvođeni nezadrživim Treom Jangom, Hoksi su postepeno smanjivali minus Filadelfije.

Filadelfija se potpuno zaledila u poslednjoj četvrtini, izgubili su je sa 40:19, a u drugom poluvremenu poene iz igre dali su jedino Embid i Kari.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović postigao je 6 poena, imao je i 3 skoka i jednu asistenciju.

Atlantu je do trijumfa vodio Jang sa 39 poena, Kolins je ubacio 19 koševa i imao je 11 uhvaćenih lopti. U poraženom timu najbolji je bio Džoel Embid sa 37 poena i 13 skokova, dok je Set Kari ubacio jedan manje.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...