Pobeda Srbije na startu Akropolis kupa!

Košarkaška reprezentacija Srbije danas je odigrala prvu pripremnu utakmicu u sklopu priprema za kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre.

Srpski tim je bio bolji od ekipe Portorika rezultatom 80:68. Tokom prve četvrtine Portorikanci su pružili jak otpor i dobili taj period igre rezultatom 21:19, i to je bilo sve što su mogli uraditi u ovom susretu. Izabranici Igora Kokoškova su bili naročito dominantni u drugoj četvrtini koju su dobili rezultatom 28:11 i na poluvreme otišli sa rezultatom 47:32.

U trećoj četvrtini Portoriko je smanjio razliku na devet poena, ali je Milosavljević trojkom vratio Srpski tim na dvocifremu prednost.

Najefikasniji u reprezentaciji Srbije danas su bili Filip Petrušev sa 18, Ognjen Dobrić sa 15 i Danilo Anđušić sa 12 poena.

Poznato da li Jokići mogu na tribine u Los Anđelesu

Košarkaši Denvera u petak ujutro po srednjoevropskom vremenu gostuju Lejkersima u trećem meču četvrtfinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige....