Škotska nije imala sreće, bez golova na Vembliju (VIDEO)

U meču grupe D Engleska i Škotska su podelili bodove odigravši meč bez golova 0:0.

Engleska je imala najbolju priliku u 11. minutu kada je posle prekida Stouns pogodio stativu.

Od tog trenutka Škotska je bila daleko konkretnija, ali nisu uspevali da savladaju Pikforda.

Prvo je golma Engleske sjajno odbranio šut Odonela u 30. minutu, a potom je Adams promašio nebranjenu mrežu i šutirao pored gola.

U 63. minutu škotska je imala najbolju priliku na meču kada je Dajks posle gužve u kaznenom prostoru savladao Pikforda, ali ne i odbranu Engleske koja skida loptu sa same gol linije.

Do kraja meča Engleska je imala priliku u nadoknadi vremena kada se stvorila gužva ispred gola maršala, ali na kraju nije bilo gola.

U ovoj grupi Češka i Enlgeska imaju po 4 boda i igraju međusobno u poslednjem kolu, dok Hrvatska i Škotska po 1.

NAKON ŠTO JE RAZBIO DENVER: Edvards se poklonio Jokiću

Košarkaši Denvera gube nakon prvog meča polufinala zapadne konferencije. Minesota je napravila brejk 106:99 za vođstvo od 1:0. Kod pobednika se...