Bogdan u finalu!

Košarkaši Atlante plasirali su se u finale plej ofa istočne konferencije, pošto su u majstorici savladali Filadelfiju rezultatom 103:96. U istočnom finalu igraće protiv Milvokija.

Bogdanović  je bio 21 minut na parketu. Za to vreme je postigao 4 poena, imao je dve asistencije i 2 skoka.

Tokom celog meča je sve bilo neizvesno.

U pobedničkoj ekipi najbolji je bio Herter sa 27 poena uz nekoliko koševa u ključnim trenucima. Vođa tima Tre Jang je imao 21 poen i 10 asistencija, i ako je veoma loše šutirao iz igre. Galinari je meč završio sa 17 poena, Kolins je ubacio tri manje, a Klint Kapela 13 poena.

Kod Filadelfije, najbolji je bio Džoel Embid sa 31 poenom. Pratio ga je Heris sa 24 poena ,dok je Set Kari ubacio 16 poena.

Prva utakmica finala na programu je u sredu na četvrtak, od 2.30 a prednost domaćeg terena ima Milvoki.

ZABLISTAO I U PO: Košarkašu Fenera MVP priznanje (VIDEO)

Ove nedelje počeo je plej-of Evrolige. Od četiri utakmice tri su dobili gosti. Prvi put od 2005. godine i uvođenja...