Milvoki isprašio Atlantu za 1-1 u seriji (VIDEO)

Košarkaši Milvokija ubedljivo su savladali Atlantu sa 125:91 i izjednačili su na 1-1 u finalnoj seriji plej-ofa istočne konferencije NBA lige.

Meč je praktično rešen u prvom poluvremenu, pošto su u drugoj četvrtini Baksi napravili seriju 20:0 i napravili nedostižnu prednost od čak 32 poena.

Bakse je predvodio Janis Adetokumbo sa 25 poena (11-18 iz igre), 9 skokova i 6 asistencija, Džru Holidej upisao je 22 poena (9-14 iz igre), 2 skoka i 7 asistencija, Bruk Lopez ubacio je 16 poena, a Kris Midlton dodao 15 (6-13 iz igre), uz 7 skokova i 8 asistencija.

Tre Jang dao je za Hokse 15 poena (5-8 za dva, 1-8 za tri), uz 3 asistencije, 2 ukradene i 9 izgubljenih lopti. Danilo Galinari upisao je 12 poena (4-7 iz igre), Džon Kolins 11 (5-9 iz igre), a srpski bek Bogdan Bogdanović imao je 8 poena (3-6 iz igre za 18 min), 4 asistencije i ukradenu loptu.

REAL ODBRANIO DOMAĆI TEREN: Hezonja ranije morao napolje, incident sa abaligaškim sudijom (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida poveli su sa 2:0 u plej-ofu Evrolige protiv Baskonje. Sinoć su na svom parketu slavili 101:90. Tokom utakmice...