VIMBLDON: Novak rutinski do trećeg kola

Novak Đoković plasirao se u treće kolo Vimbldona pošto je sa savladao Kevina Andersona iz Južne Afrike 3:0 (6:3, 6:3, 6:3). Meč je bio repriza finala iz 2018. godine, kada je Novak osvojio svoju drugu titulu u Londonu.

U prvom setu Novak je napravio brejk u petom gemu. Anderson nije imao nijednu brejk loptu, dok je Novak svoju jedinu iskoristio. Na kraju 6:3.

U drugom setu Novak je brejk napravio u sedmom gemu, a potom i još jedan za kraj seta. Novak je bio vrlo siguran i nijednog trenutka ni u tom periodu nije dozboljavao Andersonu da ga na bilo koji način ugrozi.

Treći set je bio preslikan kao i prva dva. U osmom gemu pravi Novak brejk za 5:3, a potom na svoj servis dobija gem koji značio i prolaz u treće kolo.

U anrednoj rundi će se sastati sa boljim iz meča Sepi-Kudla.

Novi poraz Partizana, Petrović doneo Voši veliku pobedu!

Fudbaleri Partizana doživeli su novi poraz. Ovog puta je bila bolja Vojvodina rezultatom 3:2. Golom Njegoša Petrovića u poslednjem...