Tri penala, dva za Aris i pobeda za Zvezdu

Fudbaleri Zvezde savladali su Aris rezultatom 2:1 u pripremnoj utakmici u austrijskom Štegerbahu.

Ne baš lepa utakmica za gledanje u kojoj je tim iz Soluna imao dva penala i jedan iskoristio, a Zvezda jedan od jedan. Crveno-beli su tokom većeg dela utakmice bili bolji, poveli su u 59. minutu golom Srđana Babića.

Aris je u 74. minutu izborio penal. Bertolja je oborio Degenek, ali je bivši fudbaler Crvene zvezde Garsija prebacio loptu preko prečke. Ipak u 77. minutu opet je za Aris sviran penal koji su ovog puta iskoristili. Siguran je sada bio Bertolji za 1:1.

Dva minuta kasnije još jedan penal, ali ovog puta za crveno-bele, a precizan sa penala bio je Kanga za 2:1 što je i konačni rezultat ove utakmice.

Zvezda svoj sledeći meč igra protiv rumunskog protiv Arđeša.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...