Još jedan košarkaš raskinuo ugovor sa Partizanom

Ovih dana u redovima Košarkaškog kluba Partizan pljušte i odlasci i dolasci. Još jedan igrač danas je raskinuo ugovor sa crno-belima.

U pitanju je krilni centar Stefan Janković i on je sada slobodan igrač.

Prema informacijama Sportanda za ovog košarkaša zainteresovan je PAOK.

Janković je u prethodnoj sezoni igrao kao pozajmljen igrač za turski Bahčešehir.

Povezani članci