Krajinović u četvrtfinalu Hamburga

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u četvrtfinale turnira u Hamburgu. On je bio bolji od Nemca Filipa Kolšrajbera sa 2:1 u setovima 7:5, 4:6, 6:3.

Krajinović je napravio brejk u prvom setu, prelomni momenat desio se u 12. gemu, on je iskoristio svoju šansu i osvojio prvi set. U drugom setu je bila drugačija situacija, kod rezultata 4:4, Kolšrajber je iskoristio brejk šansu i izjednačio na 1:1 u setovima.

Srpski teniser je odlično odigrao treći set napravio je dva brejka i vodio 5:1 kada je na svom servis gemu imao tri meč lopte koje nije iskoristio. Nemac je tada napravio brejk ali nije više mogao protiv Srbina koji je ostvario pobedu u ovom meču.

Protivnik u četvrtfinalu će mu biti Kepfed ili prvi nosilac Cicipas.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...