Pao potpis u Humskoj: Partizan ima novog štopera!

Štoper, Mateja Đorđević, potpisao je profesionalni ugovor sa Partizanom na tri godine! Mateja dolazi iz omladinske selekcije Partizana.

Mladi stipendista Partizana, koga je šira javnost bolje upoznala tokom pripremnog perioda u Sloveniji, prošao je školu crno-belih te je i ostvario svoj san da debituje u prvom timu Partizana.

– Zahvalan sam, pre svega, treneru Stanojeviću, kao i svima u klubu, na ukazanom poverenju. Meni, kao i svim mladim igračima, mnogo znači kada vidimo da neko u nama prepoznaje talenat, želju za radom i prvenstveno radi sa nama. Hvala i treneru Brnoviću, čitavom stručnom štabu i saigračima na svakom minutu koji su proveli sa mnom na terenu i van njega, živeći isti san-Partizan,rekao jeMateja Đorđević. 

Najnovije vesti

Kapiten i selektor Finske prokomentarisali odlazak Murinena iz Partizana i stanje u kom se nalazi

Mika Murinen se neće vraćati više u Partizan, što je i sam danas potvrdio. Trenutno se nalazi sa reprezentacijom...

POVEZANE OBJAVE