Džoš Perkins potpisao za novi klub

Prošlosezoneski pejmejker Partizana Džoš Perkins vrlo brzo je pronašao novi klub posle prekida saradnje sa crno-belima.

Igrač koji je u polu sezoni došao iz Poljske, dočekan je u Beogradu kao igrač koji može da preokrene sezonu Partizana, ali se samo utopio u sivilo čitave ekipe.

U narednoj sezoni on će igrati za ekipu Brindizija, člana italijanske Serije A.

On je na 16 utakmica u ABA ligi postizao u proseku 6,8 poena.

Povezani članci