Napredak siguran na svom stadionu!

Fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedom su počeli novu sezonu u Superligi. Oni su na svom stadionu slavili protiv Kolubare rezultatom 3:0.

Fudbaler Napretka Đorđe Jovanović sa dva gola i jednom asistencijom debitovao je za kruševački klub. Prvo je pogodio u 24, a zatim i u 42. minutu.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a već u 47. minutu mladi Jovanović je zabeležio sjajnu asistenciju Srđanu Kociću, kojem na drugoj stativi nije bilo teško da savlada Puletića i donese veliku prednost Napretku od 3:0. Nije Kolubara mogla do gola ni nakon 72. minuta, kada je Napredak ostao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Stefan Jovanović.

Kolubara je u 94. minutu propustila veliku priliku da smanji rezultat, pošto je Bogdan Mladenović iz izgledne pozicije pogodio prečku.

U narednom kolu Napredak igra protiv Radničkog u Nišu, dok će Kolubara posle ovog poraza pokušati da prve bodove u ligi zaradi protiv Radnika na svom stadionu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...