Sudar legendi: Real bolji u EL klasiku

Fudbaleri Real Madrida savladali su Barselonu u meču bivših zvezda ova dva kluba sa 3:2.

To je bila prilika da se na jednom mestu okupe asovi koji su nekada oduševljavali publiku u najvećem derbiju španskog fudbala.

Real je utakmicu startovao u postavi: Kodina-Nunjes, Kampo, Sanc, Roberto Karlos- Rivera, Milja, De La Red- Figo, Amaviska, Alonso.

Katalonci su izašli na teren sa sledećih 11:Angoj- Huan Karlos, Dehu, Soler- Goiko, Mendijeta, Deko, Oskar Arpon-Rivaldo, Saviola, Ronaldinjo.

Prvi gol na meču postigao je Ronaldinjo iz penala u 28. minutu pošto je 9 minuta ranije pogodio prečku.

Međutim, Alfonso i Munitis u razmaku od 2 minuta preokrenuli su rezultat u korist Reala.

Mateu je izjednačio u 60. minutu a Ruben De La Red postavio je osam minuta kasnije konačan rezultat.

Međedović u glavnom žrebu mastersa u Madridu!

Mladi srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u glavni žreb masters turnira u Madridu. On je u drugom kolu kvalifikacija...