Brazil pobedio Nemačku!

Fudbaleri Brazila savladali su Nemačku rezultatom 4:2 u prvom kolu grupe D na Olimpijskim igrama.

Het-trik Rišarlisona omogućio je Brazilcima miran meč protiv Nemačke u reprizi finala prošlih Olimpijskih igara kada su brazilci takođe slavili. On je postigao het-trik za samo pola sata igre, postizao je golove u 7, 22. i 30. minutu. Mogli su Brazilci da odu na pauzu sa četiri gola prednosti, ali je Kunja promašio penal.

U nastavku Nemačka je uzvratila preko Amirija, koji je šutirao, a golman Brazila očajno reagovao.

Nemci su ostali sa desetoricom u 63. minutu, nakon drugog žutog kartona Arnolda, međutim, to ih nije sputalo da stignu do još jednog gola. Ovoga puta strelac je bio Ake, posle asistencije Rauma.

Neizvesno je bilo sve do nadoknade vremena i sjajne kontre, koju je realizovao Paulinjo i tako stavio tačku na meč, 4:2.

Veliki povratak: Janakopulos iznenadio (VIDEO)

Predsednik košarkaškog kluba Panatinaikos Dimitris Janakopulos prisustvuje utakmici tog tima i Makabija u "OAKA" areni u okviru drugog meča plej-of...