Kairat oslabljen stiže u Beograd

Kairat je u Almatiju savladao Crvenu zvezdu 2:1 i u Beograd dolazi sa dobrim rezultatom. Međutim na revanš 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Crvene zvezde stižu znatno oslabljeni.

Na megdan Zvezdi dolaze bez jednog od najboljih igrača iz prve utakmice Gafuržana Sujimbaeva.

On je odigrao prvo poluvreme u Almatiju i bio asistent kod prvog gola, pošto je on centrirao iz kornera kade je Kante zakucao loptu glavom u gol Borjana. Izašao je na poluvremenu zbog povrede i neće se oporaviti za meč sa Crvenom zvezdom.

Sujimbaev se oglasio povodom povrede:

-Nemoguće je da rečima opišem kako se osećam. Tužno je što sam se povredio u vrlo važnom momentu. San mi je bio da igram na evropskoj sceni, ali se nije ostvario. Ipak, siguran sam da će naš tim da uspe. A ja ću se vratiti još jači.

Revanš je na programu u sredu od 20:30.

VEROVAO JE U SVOJU ODLUKU: Klop izabrao Nunjeza pre Nkunkua!

Fudbaleri Liverpula izgubili su od Evertona sa 2:0 i umanjili šanse za titulu Premijer lige u samoj završnici trke. Ove...