Ivanićev trenutak genijalnosti doneo prva tri boda Crvenoj zvezdi (VIDEO)

Prvo poluvreme je proteklo u dominaciji crveno-belih. Posed je gotovo bio u potpunosti na starni domaćina, a gosti su imali nekoliko izleta pred gol Borjana posle kontra napada posle kojih su izborili korner.

Međutim, i pored tolikog poseda Crvena zvezda nije imala velikih prilika za gol. Falio je, uvek aktuelni, završni pas. Ipak, kada je bilo izvesno da će se na poluvreme otići bez golova, Mirko Ivanić i Aleksandar Katai su razmenili dupli pas, posle kojeg je Ivanić sjajnim šutem sa 20 metara postigao gol za 1:0.

U drugom deluCrvena zvezda je nastavila u istom tempu. Falko je postigao gol ubrzo, ali je posle gledanja VAR-a utvrđeno da je Katai bio u ofsajdu.

Nisu izabranici Dejana Stankovića pravili velike šanse, i vremenom je utakmica gubila na tempu.

Ipak, na kraju, bez velikih prilika šampioni Srbije su stigli do četvrtog boda i prve pobede u novom šampionatu. Mladost je doživela i drugi poraz i ostala je bez bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...