Velika bruka: Ovo je lakše pogoditi nego promašiti

Fudbaleri Bajerna iz Minhena nisu ove godine uspeli da odbrane trofej u Ligi šampiona pošto su u četvrtfinalu poraženi od PSŽ-a.

Osvojili su devetu uzastupnu titulu prvaka Nemačke i sada se pripremaju za novu sezonu.

Na prijateljskom meču koji su odigrali sa Ajaksom, mladi fudbaler Bavaraca Džošua Zirkze propisno se obrukao.

Imao je situaciju da je zaobišao golmana i umesto samo da plasira loptu u mrežu, dopustio je da upropasti ovu kolosalnu šansu.

Na kraju meča rezultat je bio 2:2 a za Bajern su golove postigli Čupo Moting u 40. minutu i 48. Nijanzu nakon što je Ajaks poveo golom Labjada u 10 minutu. Holanđani su uspeli da izjednače i postave konačan rezultat meča preko Viktora Jensena u 50. minutu.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....