Jovana Arsić nije uspela

Srpska veslačica u skifu Jovana Arsić nije uspela danas da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Tokiju.

Negde na polovini trke Arsićeva je bila druga, ali je posustala u nastavku, pa je završila na četvrtom mestu, uz vreme 8:09.37. Za polufinale joj je bilo potrebno da osvoji jedno od prva tri mesta. Prvo mesto osvojila je Irkinja Sanita Puspur, druga je bila Amerikanka Kara Koler, a treća Kineskinja Jen Djang i one su obezbedile plasman u polufinale.

Sigurno da je i dvonedeljni karantin, u kome su bili naši veslači i veslačice, zbog korona virusa, doprineo nešto slabijem nastupu. Jovana Arsić će u nastavku takmičenja veslati za plasman od 13. mesta, odnosno za trke u C ili D finalu.

Određeni arbitri za Evropsko prvenstvo!

Određeni su arbitri i za predstojeće Evropsko prvenstvo u fudbalu koje će se održati u Nemačkoj. Spisak je od 19...