Najsjajnije odličje za Srbiju! Milica Mandić osvojila zlatnu medalju na Olimpijskim igrama

Srpska tekvondiskinja Milica Mandić osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju u kategoriji preko 67 kilograma. Ona je u finalu bila bolja od  Dabin Kor Li iz Južne Koreje.

Jako je krenula srpska reprezentativka, povela je sa 3:0 pa sa 5:0, na kraju prve runde. U drugoj rundi osvojila je Li prvi poen pošto je Milica pala na zemlju. Naš trener je tražio čelendž ali bezuspešno. Potom još dva poena za Korejku za udarac u oklop ali i poen za Milicu.Tražili su i Korejci čelendž ali potvrđen je rezultat 6:3 za Srpkinju koja je uspela da uspela je da održi prednost. Treća runda je bila neizvesna, Korejka je izjednačila. Međutim Milica osvojila naredni poen, a uskoro i otišla na nedostižnu prednost od 10:6 i osvojila zlatnu medalju za Srbiju na Olimpijskim igrama.

ČEKA IH DOMAĆINSTVO EP: Nemci znaju šta će sa Nagelsmanom

Fudbalsku reprezentaciju Nemačke očekuje učešće na Evropskom prvenstvu čiji su domaćini. U prvim test mečevima savladali su Francusku i Holandiju....